İrem Derici Kanserli Çocuklara Ayıp Etti

Kanserli çocuklar ve gurbetçi bir Türk futbol takımı için sahne alacağı Almanya'daki mekanı beğenmediği için sahneye çıkmayı reddettiği iddia edilen İrem Derici, iddialara cevap verdi.

İrem Derici Kanserli Çocuklara Ayıp Etti
İrem Derici Kanserli Çocuklara Ayıp Etti Nilay Işık
Bu içerik 4137 kez okundu.

15 bin 500 Euro karşılığında Almanya'ya giden ve kanserli çocuklar ile Türk futbol takımı için sahne almaya hazırlanan İrem Derici, mekanı beğenmeyince konser vermekten vazgeçtiği iddialarına yanıt verdi.

Frankfurt'ta bulunan gurbetçi bir spor takımı ve kanserli çocuklar yararına düzenlenen bir geceye davet edilen Derici'nin, büyük bir ayıba imza attığı öne sürüldü. Gecede sahne alması karşılığında ödenecek olan 15 bin 500 Euro'luk (60 bin lira) ücreti peşin alan ünlü şarkıcının, menajeri aracılığıyla mekanı beğenmediğini ve konser vermekten vazgeçtiğini açıkladığı iddia edildi. 'Ahır gibi' dediği mekanda sahneye çıkmayı reddeden ve kişi başına ödenen 25 Euro'luk (100 lira) bilet ücretlerini davetlilere iade ettiren popçu, mekandakilere büyük hayal kırıklığı yaşattığı yönündeki haberlere cevap verdi.

Oradan çıkarak Scala Night Club'da konser veren Derici'nin yerine geceye başka müzisyenlerle devam edildi. Kanserli çocukları üzdüğü için sosyal medya üzerinde topa tutulan ve yoğun eleştirilere maruz kalan Derici, bu yaptığının gurbetçiler tarafından unutulmayacağı yönünde yorumlar aldı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

İçerde Ölümcül Bir Tuzak Var
 
İrem Derici İrem Derici Konser İrem Derici Şarkıları İrem Derici Mustafa Ceceli İrem Derici Instagram İrem Derici Almanya İrem Derici Frankfurt İrem Derici Kanserli Çocuklar İrem Derici Lider Şahin İrem Derici Sevgilisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500