İrem Derici'den Güzel Haber

Geçirdiği rahatsızlık sebebiyle 18 gündür yoğun bakımda olan şarkıcı İrem Derici’nin, yoğun bakım ünitesinden çıkartılıp normal odaya alındığı, ancak ziyaret yasağının devam ettiği öğrenildi.

İrem Derici'den Güzel Haber
İrem Derici'den Güzel Haber Ecem Şenol
Bu içerik 1028 kez okundu.

Son zamanlarda verdiği kilolarla gündeme oturan ve yoğun bakıma kaldırılan İrem Derici'den geçtiğimiz günlerde haber gelmişti. 40 kiloya kadar düşen İrem Derici'nin son halini herkes merak ederken, Derici'den bugün sevindirici haber geldi.

Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle 18 gündür yoğun bakımda tedavi altında olan İrem Derici’den beklenen haber geldi. Ünlü sanatçının tedavi gördüğü hastaneden canlı yayına bağlanan Magazin D muhabiri, son durumu paylaştı.

Bağırsak enfeksiyonu nedeniyle yoğun bakımda olan İrem Derici, yoğun bakımdan çıkartılıp normal odaya alındığı, ancak ziyaret yasağının devam ettiği öğrenildi.

İrem Derici, kısa bir süre önce sosyal medya hesabından paylaşımda bulunmuş, sevenleriyle duygularını paylaşmıştı. Durumunun gün be gün daha iyiye gittiğini söyleyen İrem Derici paylaştığı fotoğrafın altına ‘'Yoğun bakımda 16. gecem. Genel hissiyat: Pişmanlık, yalnızlık, sonun gelmeyen, süründüren ağrılar, boynu büküklük... Üzemem ben sevdiklerimi bir daha!'’ notunu düşmüştü.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kerimcan'ın Milyonluk Yeni Evi

İrem Derici Hastane Yoğun Bakım Normal Oda Magazin Takipçi Paylaşım Hastalık Bağırsak Enfeksiyonu Tedavi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500