İrem Helvacıoğlu’na 'O Ses' Şoku

'O Ses Türkiye' programının yılbaşı özel çekimlerine katılan İrem Helvacıoğlu'nun görüntüleri yayın akışından çıkarıldı. Oyuncunun performansı ekrana getirilmezken Helvacıoğlu yaptığı açıklamada “Yapımcı şirket ‘Nefes’ karakterinin korunması adına böyle bir karar aldı” dedi.

İrem Helvacıoğlu’na 'O Ses' Şoku
İrem Helvacıoğlu’na 'O Ses' Şoku Meltem Yuksel
Bu içerik 1206 kez okundu.

ATV ekranlarında yayınlanan 'Sen Anlat Karadeniz' dizisinin başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu, 'O Ses Türkiye' programının yılbaşı çekimlerine katıldı. Güzel oyuncu burada bir şarkı seslendirdi. İrem Helvacıoğlu'nun performansı programın reklamlarında da yer aldı.

Fakat dün gece yayınlanan 'O Ses Türkiye Yılbaşı Özel' programında Helvacıoğlu'nun şarkı söylediği kısımlar ekrana getirilmedi. Güzel oyuncunun performansı akıştan çıkarıldı. Oysa ünlü oyuncunun hangi şarkıyı söylediği, sesinin nasıl olduğu, o anlarda neler yaşandığı büyük bir merak konusuydu.

Konunun sosyal medyada gündeme gelmesinin ardından İrem Helvacıoğlu bir açıklamada bulundu. Oyuncu, “Yapımcı şirket ‘Nefes’ karakterinin korunması adına böyle bir karar aldı” dedi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı Evlendi

O Ses Türkiye İrem Helvacıoğlu Sen Anlat Karadeniz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500