İrem İsyan Etti: Bir Evim Bile Yok

Yeni single’ı ‘Bazı Aşklar Yarım Kalmalı’yı çıkaran İrem Derici, parayla arasının iyi olmadığını ve yatırım yapmadığı için aptal olduğunu söyleyerek isyan etti.

İrem İsyan Etti: Bir Evim Bile Yok
İrem İsyan Etti: Bir Evim Bile Yok Meltem Yuksel
Bu içerik 927 kez okundu.

Hastalık sürecindeki kötü günlerini geride bırakan İrem Derici, son sürat müzik çalışmalarına devam ediyor. Yeni single’ı ‘Bazı Aşklar Yarım Kalmalı’yı çıkaran şarkıcı verdiği röportajında parayla arasının hiç iyi olmadığından bahsetti.

Şarkılarının iTunes ve Muud'ta birinci sırada olduğundan bahseden Derici, babasının aldığı bir oda bir salon evi daha büyük ev alma hayaliyle sattığını ama aptal olduğu için onun da parasını harcadığını söyledi. Bu saatten sonra kazandığını elinde tutup ev satın alacağını vurgulayan şarkıcı hastalığının çok abartıldığını söyledi.

1,5 senedir böbrek rahatsızlığı olduğunu ifade eden irem Derici; “ Böbrek elden gidiyordu. Sonra solunumda sıkıntılar başladı. Günde üç konser vermeye başlayınca böbrek kendini bıraktı. 17 gün yoğun bakımda kaldım. Tamamen pimpiriklik aslında. Annem ve babam önlem almak istedi. 30 yaşındayım annem hâlâ 'Ne yedin?', 'Terlik giydin mi?' diye arıyor dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Benim Melek Babam”

 

İrem Derici İrem Derici Dinle Bazı Aşklar Yarım Kalmalı Bazı Aşklar Yarım Kalmalı Dinle Konser Ev
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500