İrem ve Lider Ayrılığa 1 Ay Dayanabildi

İrem Derici ve Lider Şahin ayrılmalarının ertesinde Lider Şahin esmer bir güzelle yakalanmıştı. Buna rağmen İrem Derici, sevgilisini affetti.

İrem ve Lider Ayrılığa 1 Ay Dayanabildi
İrem ve Lider Ayrılığa 1 Ay Dayanabildi Ecem Şenol
Bu içerik 922 kez okundu.

Popçu İrem Derici 1 yıldır aşk yaşadığı Lider Şahin'den geçen Haziran'da ayrılmıştı. İkilinin ayrılık nedeni olarak aldatma dense de çift bu durumu yalanlamıştı. Ayrılığın ardından esmer güzelle yakalanan Lider'i, ünlü şarkıcı affetti.

 

İrem Derici albüm, konser, Kanal D'de sunduğu 'Eğlenmene Bak' adlı programı nedeniyle yoğun tempoda çalışınca sevgilisine vakit ayıramamış, bu da ilişkiyi tüketmişti.

Derici ayrılık sonrası hayatının en güzel bir yılını geçirdiğini belirterek, teşekkür ettiği bir açıklamada bulundu. Lider Şahin de bir hafta önce zor günler geçirdiğini ve ayrılığın kendisi için hiç kolay olmadığını söyleyerek barış sinyali veren İrem Derici’nin bu mesajının ardından, eski sevgililer ayrılığa 1 ay dayanabildi.

Birbirlerine ikinci kez şans daha tanıyan çift önceki gün tatil için Karadağ'a gitti. irem Derici'yi bir hayranı cep telefonu ile 'Podgorica Havalimanı'nda sevgilisi Lider ile görüntüledi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Boşanma İddialarını Romantik Tatille Yalanladılar

 

İrem Derici Lider Şahin Ayrılık Barışma Tatil Görüntü Havaalanı İhanet Açıklama Sevgili Birliktelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500