İrem'i Nihayet Gönlünden Atabildi

Ünlü şarkıcı İrem Derici ile olan evliliğinin sona ermesinin ardından bir süre toparlanamayan Rıza Esendemir, nihayet yeni birini buldu.

İrem'i Nihayet Gönlünden Atabildi
İrem'i Nihayet Gönlünden Atabildi Nilay Işık
Bu içerik 1623 kez okundu.

Ünlü şarkıcı İrem Derici ile olan çalkantılı evliliğinin sona ermesinin ardından bir süre toparlanamayan ve gönlüne kimseyi almayan Rıza Esendemir, nihayet yeni birini buldu.

Geçtiğimiz sene yürütemedikleri evliliklerini bitirme kararı alan Derici ile Esendemir ikilisinden Esendemir de sonunda Derici gibi önüne bakabildi. Ayrılığın ardından Derici'nin aksine uzun süre yalnız kalmayı tercih eden ünlü radyocu, gönlünü birine açmaya karar verdi.

Geçtiğimiz gün gittiği Nişantaşı'nda bulunan Kırıntı isimli mekanda objektiflere yakalanan Esendemir, yeni sevgilisi Begüm Öztürk'le birlikte akşam yemeği yedi. Fotoğraflarının çekildiğini fark etmesine rağmen tepki göstermeyen ünlü radyocunun, uzun zamandır Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin ile aşk yaşamakta olan eski eşi İrem Derici'ye nispet yaptığı öne sürüldü.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

14 Şubat'a Zirvede Girdiler
 
İrem Derici İrem Derici Lider Şahin Lider Şahin İrem Derici Sevgilisi İrem Derici Eski Eşi İrem Derici Boşandı Rıza Esendemir İrem Derici Rıza Esendemir Begüm Öztürk Rıza Esendemir Sevgilisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500