İrfan Değirmenci'nin Evine Serseri Kurşun

Kanal D ekranlarında sabah haber kuşağını sunan ve referandum öncesi ‘Hayır’ oyu vereceğini açıkladığı için işinden uzaklaştırılan İrfan Değirmenci’nin evi kurşunlandı.

İrfan Değirmenci'nin Evine Serseri Kurşun
İrfan Değirmenci'nin Evine Serseri Kurşun Meltem Yuksel
Bu içerik 1494 kez okundu.

Kanal D ekranlarında sabah haber kuşağını sunan ve referandum öncesinde sosyal medya hesabı üzerinden ‘Hayır’ oyu vereceğini açıkladıktan sonra işinden kovulan İrfan Değirmenci’nin evi kurşunlandı.

Siyasi düşüncesini açıkladığı için işinden olan ve referandum süreci boyunca ‘Hayır’cılar tarafından yer alıp çalışmalarını sürdüren Değirmenci’nin dün sabah saatlerine doğru evi kurşunlandı.

 Sosyal medya hesabı üzerinden yaşadığı olayı sevenleriyle paylaşan gazeteci, sabaha karşı evinin kurşunlandığını ve serseri kurşun ihtimali üzerinden durduklarını belirterek iyi olduğunu yazdı.

Yaptığı açıklamada olayın gece 02.30 civarında gerçekleştirdiğini ifade eden İrfan Değirmenci, o saatte uyuduğunu ve silah sesleri duyunca kalktığını, cama isabet eden kurşunu göremediği ve hemen polis aradığını söyledi.

Yapılan incelemeler sonucunda serseri kurşun üzerinde durduklarını sözlerine ekleyen başarılı gazeteci, bu saldırı yüzünden Adana’da düzenleyeceği ‘ Bir uyuyup uyanalım’ isimli kitabının imza günü etkinliğini iptal etmediğini ve saldırının inşallah söylendiği gibi serseri kurşundur ifadelerini kullandı.

 

 

MAGAZİNKFAE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yeşilçam’dan Bir Yıldız Daha Kaydı

İrfan Değirmenci Polis Sosyal Medya Adana Kurşun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500