Irina Shayk Minik Bir Ezikmiş

Son zamanların en gözde modellerinden biri olan Irina Shayk, kapağı olduğu dergiye verdiği röportajında birbirinden ilginç itiraflarda bulundu.

Irina Shayk Minik Bir Ezikmiş
Irina Shayk Minik Bir Ezikmiş Nilay Işık
Bu içerik 1802 kez okundu.

Son zamanların en gözde modellerinden biri olan ve Mert Alaş'la paylaştığı kışkırtıcı fotoğraflarıyla dikkatleri üzerine çeken Irina Shayk, kapağı olduğu dergiye verdiği röportajında son derece ilgi çekici itiraflarda bulundu.

GQ dergisinin İtalya baskısı için Mario Sorrenti'nin objektifine birbirinden cesur pozlar veren Shayk, röportajda kendisine yöneltilen soruları da açık yüreklilikle cevapladı.

14 yaşındayken korkunç göründüğünü, kimsenin kendisini sevmeyeceğini ve çekici bulmayacağını düşündüğünü açıklayan ünlü Rus model, cinsel tercihine yönelik de açıklama yaptı.

Çevresinde bulunan güzel kadınların herhangi birinden etkilenip etkilenmediği sorusuna olumsuz yanıt veren 30 yaşındaki Irina Shayk, bir Rus olarak yalnızca erkeklerle, elmaslarla ve havyarla ilgili olduğunu söyleyerek dikkatleri üzerine çekti.

irina shayk irina shayk gq dergisi irina shayk eşcinsel irina shayk mert alaş mert alaş irina shayk instagram irina shayk kaç yaşında
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500