Irkçı Tweet Kariyerini Bitirdi

Bir dönem ülkemizde de gösterilen 'Roseanne' diziyle bir anda üne kavuşan Roseanne Barr, Barack Obama kadın danışmanı hakkında attığı ırkçı tweet yüzünden işini de kariyerini de kaybetti. 65 yaşındaki oyuncu evinin bahçesinde gözyaşları içinde telefonla konuşurken görüntülendi.

Irkçı Tweet Kariyerini Bitirdi
Irkçı Tweet Kariyerini Bitirdi Meltem Yuksel
Bu içerik 939 kez okundu.

90'lı yıllarda kendi ismiyle yayınlanan dizi ile Türkiye'de de büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Roseanne Barr, paylaştığı ırkçı tweet sebebiyle işinden oldu.

ABD'li oyuncu, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, eski ABD Başkanı Barack Obama'nın kadın danışmanlarından Valerie Jarrett'i maymuna benzetince, iki ay önce ABD ekranlarına dönen 'Roseanne' isimli dizi bu tweet sonrası sonlandırdı.

İşini kaybeden 65 yaşındaki oyuncu, skandal tweet sonrasında özür mesajı paylaşarak, "Valerie Jarrett ve tüm Amerikalılardan özür diliyorum. Daha iyi davranmam gerekirdi. Yaptığım kötü şaka için beni affedin" ifadelerini kullandı.

Paparazziler, attığı tweet kariyerinin sonu anlamına gelan Roseanne Barr'ın Salt Lake City'de yaşadığı evinin önünde adeta nöbet tutuyor. Ünlü oyuncu, son olarak dün gözyaşları içinde bir telefon konuşması yaparken görüntülendi. 

 

 

 

 

 MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

‘Kalk Gidelim’de Ortalık Karıştı

 

Roseanne Roseanne Barr Barack Obama Valerie Jarrett ABD Twitter Tweet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500