Irmak'tan Yasak Aşk Açıklaması

Emre Karabacak’la yaklaşık 6 yıldır evli olan iki çocuk annesi oyucu Irmak Ünal’ın 3 aydır popçu Genco Ecer’le yasak aşk yaşadığı iddia ediliyordu.

Irmak'tan Yasak Aşk Açıklaması
Irmak'tan Yasak Aşk Açıklaması Meltem Yuksel
Bu içerik 1795 kez okundu.

Evli ve iki çocuk annesi oyuncu Irmak Ünal’ın genç popçu Genco Ecer’le 3 aydır aşk yaşadığı iddia ediliyordu.

Gökhan Gökduman’ın haberine göre ikili geçtiğimiz günlerde Yeniköy’de bir mekanda sohbet ederken görüntülendi. Bu haberin ardından açıklama yapmak zorunda kaldı.

Ortaya atılan iddialara göre çift bir süredir evliliklerinde sorun yaşadıkları için ayrı yaşamaya başladı. Yeniköy’de genç popçuyla iki saat oturup sohbet eden Ünal daha sora beyaz Mercedes marka araçla Maslak’ta Mashattan isimli siteye geçti ve birkaç saat sonra, Ağaoğlu 1453 sitesine giderek ev baktıkları belirtildi.

Hakkında çıkan haberle ilgili ‘Duymayan Kalmasın’ isimli magazin programına canlı yayınla katılan Irmak Ünal,  Genco’yu üç aydır üç yıldır tanıdığını ve Kıbrıs’ta sahne alan bir sanatçı olduğunu, hem kendisinin hem de babasının Kıbrıs’ta oturduğu için sık sık gidip geldiğini belirtti.  İstanbul’da yoğun çalışma temposuna girecek olan popçuyla yardım amaçlı buluştuğunu ifade eden Ünal, Yeniköy’de buluştuklarını hatta sonrasında Genco’nun kuzeni Berk’in de aralarına dahil olduğunu söyledi.

Ünal, İstanbul’da yabancılık çekmemeleri için yardımcı olmak istediğini ve daha sonrasında kuzeniyle yaşayacağı için Genco için ev bakmaya gittiklerini olayın bundan ibaret olduğunu anlattı. Zaman zaman haklarında bu tarz çıkan haberler karşısında suskunluğunu koruduğunu fakat atılan çamurun ailesine bulaşmasına asla izin vermeyeceğini de sözlerine ekleyen Irmak Ünal, dostuyla kahve içmenin bedelinin bu kadar ağır olamayacağını, avukatının gerekli hukuki işlemleri başlattığını söyledi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Cezaevinden Dünya Evine

 

Irmak Ünal Cihan Ünal Genco Ecer Kıbrıs İstanbul Duymayan Kalmasın Maslak Oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500