Işın Karaca Eski Eşine Ateş Püskürdü

Işın Karaca, haftalardır magazin gündemini meşgul eden eski eşi Sedat Doğan, hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hakkında yöneltilen suçlamalara kayıtsız kalamayan şarkıcı, eski eşine ateş püskürdü.

Işın Karaca Eski Eşine Ateş Püskürdü
Işın Karaca Eski Eşine Ateş Püskürdü Meltem Yuksel
Bu içerik 1178 kez okundu.

Kızı Mia’nın babası Sedat Doğan hakkında çıkan haberler karşısında suskunluğunu bozan Işın Karaca, eski eşine resmen ateş püskürdü.

Karaca yaptığı açıklamasında, "Kasım’dan bu yana hepimiz bir dram izliyoruz. Görüntülerini içim burkularak izledim. Ama bir insan ne yaparsa kendine yapar. 'Çocuğunu göstermiyor' diyorlar. Kızıma kötü örnek teşkil etmesinden dolayı mahkemeden 18 yaşına kadar babasıyla görüştürmeme kararı çıktı. Ben çocuğumu koruma altına almak zorundayım. Şimdi neden televizyona çıkıp hiç görmedikleri bir çocuğun tartışmasını yapıyorlar? Ben boşanırken, onun kendi ayakları üzerinde durması için gereken her şeyi yaptım" ifadelerini kullandı.

Eski eşinin borçlarını hala ödemeye devam ettiğini söyleyen Işın Karaca; "Mal mülk verdim. 1 milyon liralık borcunu ödedim ve hâlâ ödemeye devam ediyorum. Bu ay eski şirketinin 5 bin liralık vergisini ödedim. Bunu kim biliyor? Bu adamın uyuşturucu bağımlılığı var, bu adam beni aldattı, bu adam beni dövdü ve ben bunları bir kez dahi konuşmadım. Ama artık yeter, üzerime gelmesinler. Kimse o haldeki adama değil çocuğunu göstermek, kedisini bile göstermez" dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlü Oyuncuya PKK Soruşturması

 

Işın Karaca Sedat Doğan Brezilya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500