Işın Karaca Kızının Soyadını Değiştirdi

Pop müziğin başarılı isimlerinden Işın Karaca, Brezilya’da hırsızlık yaptığı haberleriyle bir dönem çok sık konuşulan Sedat Doğan’dan olan kızının soy ismini ‘Karaca’ olarak değiştirdi.

Işın Karaca Kızının Soyadını Değiştirdi
Işın Karaca Kızının Soyadını Değiştirdi Meltem Yuksel
Bu içerik 854 kez okundu.

İçlerinde Demet Akalın'ın da bulunduğu birçok ünlü ismi dolandırdığı iddia edilen Sedat Doğan Brezilya'ya gitmiş, yıllar sonra Sao Paulo'da yemek yediği restoranda kredi kartı hırsızlığı yaparken yakalandığı haberleriyle gündeme gelmişti. Gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Doğan, birkaç gün sonra da laptop çalmak suçuyla tutuklandı.

Ailesiyle sorunlar yaşamaya başlayan ve her geçen gün biraz daha batağa saplanan Sedat’ın durumu Işın Karaca'yı harekete geçirdi ve geçtiğimiz günlerde kızları Mia'nın soyadını değiştirmek için mahkemeye başvurduğu iddia edildi.

Şarkıcının "Kızım babasının soyadını taşımasın" diyerek açtığı dava kabul edildi ve 6 yaşındaki Mia'nın, 'Doğan' olan soyadı 'Karaca' olarak değiştirildi. Bu soy ismi 18 yaşına kadar sürecek olan Mia, reşit olunca istediği soy ismi kendisi seçecek.

Işın Karaca, verdiği bir röportajda, "Mia 18 yaşına geldikten sonra babasıyla görüşüp görüşmemek onun kararı olacaktır. 18'ine gelene kadar karar yetkisi bende" ifadelerini kullanmıştı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Acun Ilıcalı’dan ‘Survivor’ Şikayeti

Sedat Doğan Işın Karaca Dava Mahkeme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500