İşinden Olunca Kafayı Yedi

Sunucularından biri olduğu magazin programından ayrılarak eve kapanan Deniz Akkaya, okuduğu kitaptan göndermelerde bulundu.

İşinden Olunca Kafayı Yedi
İşinden Olunca Kafayı Yedi Nilay Işık
Bu içerik 2187 kez okundu.

Sunucularından biri olduğu 'Duymayan Kalmasın' isimli magazin programından olaylı bir şekilde ayrılarak evine kapanan Deniz Akkaya, okuduğu kitabın fotoğrafını çekerek göndermelerde bulundu.

Mümin Sekman'ın kaleminden çıkan 'Başarı Bilgesi' isimli kişisel gelişim kitabını okuyan Akkaya'nın, programdan ayrılışı konusunda içini rahatlatmaya çalıştığı görüldü.

Türkiye'nin içinden geçtiği bu zor koşullarda magazin programı sunmayı reddederek işinden ayrılan ünlü sunucu, 'Hayır' diyebilmenin büyük bir güç olduğunu ifade ederek göndermede bulundu.

Kitabının bir sayfasını takipçilerinin beğenisine sunan Akkaya, iş hayatında da özel hayatta da başka bir ihtimalin olmadığını savunan ve kendilerini en büyük şans olarak lanse edenlerle karşılaşılabileceğini hatırlatarak en büyük şansın 'Hayır' deme ihtimalinin keşfedildiğinde başladığını öne sürdü.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

Bebek Beklerken Neyle Karşılaştı?
 
deniz akkaya deniz akkaya seren serengil deniz akkaya kızı deniz akkaya şiddet deniz akkaya instagram deniz akkaya duymayan kalmasın deniz akkaya kitap duymayan kalmasın mümin sekman başarı bilgesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500