İstanbullu Gelin Pahalıya Mal Oldu

Özcan Deniz ile Aslı Enver'in tutku dolu aşk hikayesini anlatmaya hazırlanan 'İstanbullu Gelin' dizisi için dudak uçuklatan bir harcama yapıldığı öğrenildi.

İstanbullu Gelin Pahalıya Mal Oldu
İstanbullu Gelin Pahalıya Mal Oldu Nilay Işık
Bu içerik 2568 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Özcan Deniz ile Aslı Enver'in başrollerini paylaşacağı ve tutku dolu bir aşk hikayesinin anlatılacağı 'İstanbullu Gelin' dizisi için duyanların dudağını uçuklatan bir harcama yapıldığı öğrenildi.

Kiralık yalıların sezon boyunca dolu olması nedeniyle çekimler için istedikleri gibi bir yer bulamayan yapım şirketi O3 Medya'nın, bu duruma kendince bir çözüm bulduğu ortaya çıktı. İstanbul'da kendi yalısını inşa etme yoluna giden şirketin, bu yalı için tam tamına 2 milyon TL harcadığı bilgisi alındı.

Yepyeni bir yalı inşa ederek çözümü pahalıya mal edilen 'İstanbullu Gelin' dizisinin tanıtım filmi sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandırırken; dizinin ne zaman başlayacağı ise henüz açıklanmadı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Tatlıtuğ'un Eşinin Yaşı Yalan Çıktı
 
Özcan Deniz Özcan Deniz Yeni Dizi Aslı Enver Özcan Deniz Aslı Enver Aslı Enver Murat Boz Aslı Enver Sevgilisi Aslı Enver Yeni Dizi Aslı Enver Instagram Aslı Enver İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin Özcan Deniz İstanbullu Gelin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500