İşte Alişan’ın Bir Yıldır Birlikte Olduğu Aşkı

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisiyle birlikte sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Alişan, sosyal medya gündemine bomba gibi düşmüştü.

İşte Alişan’ın Bir Yıldır Birlikte Olduğu Aşkı
İşte Alişan’ın Bir Yıldır Birlikte Olduğu Aşkı Meltem Yuksel
Bu içerik 3642 kez okundu.

Ünlü şarkıcı Alişan, Instagram hesabı üzerinden sevgilisinin yüzünün gizlendiği bir fotoğraf paylaşmış ve birlikte derbi maçını izlediklerini yazmıştı.

Magazin gündemine bomba gibi düşen bu haberden sonra, sanatçının kız arkadaşının Esra Erol’un kardeşi Eda Erol olduğu hatta çifti tanıştıranında ünlü sunucu olduğu belirtilmişti. Verdiği röportajında kardeşi ve Alişan'ın üç haftadır görüştüklerini ifade eden Esra Erol, ailelerinin de yakında tanışacağını sözlerine de eklemişti.

Fakat magazinkafe.com Instagram hesabına gelen bir mesaj akıllarda soru işareti bıraktı. Alişan’ın aslında maç izlediği kadının başka birisi olduğunu öne süren kişi yaklaşık bir yıldır görüştüklerini ve Gozdeucar7 kullanıcı adı olan kişinin sürekli Instagram sayfasında Alişan'la birlikte paylaşımlarda bulunduğunu iddia etti.

İşte Alişan’ın sevgilisi olduğu iddia edilen ve magazinkafe.com Instagram sayfasına gönderilen mesajların tamamını yayınlıyor ve takdiri değerli okurlarımıza bırakıyoruz.

 

 

Alişan Alişan Sevgilisi Alişan Instagram Esra Erol Eda Erol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500