İşte Erhan Çelik'in İfade Tutanağı

İzzet Çapa, dünkü köşe yazısında Gülben Ergen’e hakaret ve tehdit mesajları atan kişilerle bağlantısında olduğu iddia edilen Erhan Çelik’in savcılıkta verdiği ifade tutanağını yayımladı. Çelik ilk defa ünlü şarkıcının kendisini aldattığını resmi makamlar karşısında dile getirdi.

İşte Erhan Çelik'in İfade Tutanağı
İşte Erhan Çelik'in İfade Tutanağı Meltem Yuksel
Bu içerik 1708 kez okundu.

Gülben Ergen geçtiğimiz hafta cep telefonuna hakaret ve tehdit içerikli mesajlar geldiğini iddia edip savcılığa başvurmuştu. Yapılan soruşturma bünyesinde mesajları attığı tespit edilen iki kişinin Erhan Çelik'le bağlantısı olduğu iddia edilmişti.  Konuyla ilgili savcılığa giden Çelik’in ifade tutanaklarını İzzet Çapa dünkü köşe yazısında yayımladı.

Kendisine yöneltilen haksız suçlamaları kabul etmeyen Çelik, şarkıcıyı tehdit etmediğini ve bunu yapması içinde hiç kimseyi azmettirmediğini söyledi.

İşte o ifadede dikkat çeken detay şu şekilde;

“Müşteki benim resmi nikahlı eşimdi. Beni aldattığını öğrenmemin üzerine kendisini terk ettim, boşanma davası açtım. Gazeteci kimliğim, erkeklik onurum ve dünya görüşüm nedeniyle aldatılmış bir erkek olmanın bana manevi yönden ciddi anlamda zarar vereceğini düşünerek bu olayı kimseyle paylaşmadım. Kişiliğimin ve çocuklarımın da zarar görmemesi için müşteki ile hiçbir şekilde irtibat kurmadım!"

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Canlı Yayında Büyük Şok!

 

 

Erhan Çelik Gülben Ergen Tolga Duğles İhanet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500