İşte Oğulcan’ın Yeni Aşkı

‘Cumartesi Sürprizi’nin eski sunucusu Elif Özkul’la sessiz sedasız yollarını ayıran Oğulcan Engin’in şimdilerde aynı programın yeni sunucusu Buse İskenderoğlu ile görüştüğü iddia edildi.

İşte Oğulcan’ın Yeni Aşkı
İşte Oğulcan’ın Yeni Aşkı Meltem Yuksel
Bu içerik 782 kez okundu.

Cumartesi Sürprizi’nin eski sunucusu Elif Özkul’la sessiz sedasız yollarını ayıran Oğulcan Engin’in şimdilerde aynı programın yeni sunucusu Buse İskenderoğlu ile görüştüğü iddia edildi.

Engin, Özkul’la yolları ayrıldıktan sonra bir zamanlar onun sunduğu programın yeni yüzüyle görüşmeye başladı. Miss Turkey 2016 birincisi ve ‘Cumartesi Sürprizi’nin sunucusu Buse İskenderoğlu’nda buldu.

Hatırlayacağınız üzere Seda Sayan özel bir TV'de magazin programına konuk oldu. Oğlunun evlenmesini çok istediğini söyleyen Sayan, "Oğluma fakir bir kızla evlen. Sende görsün, sende yaşasın. Birine bir faydan olsun" diyorum açıklamasını yaptı. Dün akşam ödül törenine katılan Oğulcan, çıkışta annesinin sözlerinin hatırlatılması üzerine, "Annemin 'Fakir' dediği durumu olmayan, her şeyi benimle yaşayıp heyecanlanan biri olsun istiyor ama ben aşık olduğum kadınla evleneceğim" demişti.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Seren Serengil’in Çekilişine Sert Tepki

 

Cumartesi Sürprizi Elif Özkul Oğulcan Engin Buse İskenderoğlu Seda Sayan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500