İşte Yasak Aşkın Belgesi

Tuba Ünsal, evli sevgilisi Caner Karaloğlu ile ilk kez Karaköy'de samimi şekilde görüntülendi. Çift mekandan ayrı ayrı çıkmayı tercih ederken Karaloğlu’nun model eşi Elisabeth Mas boşanma aşamasında olduklarını açıklamış ve “Bu sürece benim tarafımdan üçüncü bir kişi dahil olmamıştır” diyerek ifadelerini kullanmıştı.

İşte Yasak Aşkın Belgesi
İşte Yasak Aşkın Belgesi Meltem Yuksel
Bu içerik 1385 kez okundu.

Evliliği kağıt üzerinde sürmesine rağmen Tuba Ünsal ile birlikte Karaköy’de bir mekanda samimi bir şekilde görüntülenen Caner Karaloğlu, mekanda ayrı ayrı çıkarak kendisine yöneltilecek soruların önüne geçti.

Magazin dünyasına bomba gibi düşen haberin ardından konunun tarafları yorumda bulunmazken model Elisabeth Mas ayrılıkla ilgili olarak geride bıraktığımız gün bir paylaşımda bulunmuş ve ayrılık süreciyle ilgili olarak “Bu sürece benim tarafımdan üçüncü bir kişi dahil olmamıştır” diyerek açıklamada bulunmuştu.

Ünsal’ın evli sevgilisiyle görüntülerinin çıkmasının ardından sosyal medya çift hakkında yapılan yorumlarla çalkalanmaya başladı. Bir çocuk annesi Mas’a yapılanların haksızlık olduğunu söyleyen kullanıcılar bunun iki çocuk annesi tarafından yapılmasını ise büyük bir hata olarak değerlendirdi. İkisinin güzelliğini de kıyaslayan sosyal medya kullanıcıları Elisabeth Mas’ın çok daha güzel olduğunu iddia ederken Tuba Ünsal ve Mas arasında bir kıyas yapılamayacağını, böylesi bir aldatmanın sadece güzellik üzerinden değerlendiremeyeceğini vurguladı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Keremcem’in İranlı Güzeli

Tuba Ünsal Caner Karaloğlu Karaköy Elisabeth Mas
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500