İyilik Yapayım Derken Mahkemelik Oldu

Genç şarkıcı Merve Özbey, sosyal medya hesabı üzerinden çiçek satarak geçimini sağlayan Ayşe isimli bir bayanın fotoğrafını paylaştı. Fakat o fotoğraf şarkıcının başına ne yazık ki iş açtı.

İyilik Yapayım Derken Mahkemelik Oldu
İyilik Yapayım Derken Mahkemelik Oldu Meltem Yuksel
Bu içerik 2092 kez okundu.

Merve Özbey geçtiğimiz günlerde yol kenarında çiçek satan Ayşe Hanım'a yardım etmek amacıyla sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına gelen ağır hakaretler karşısında ne yapacağını şaşırdı. Başarılı şarkıcı annesine küfür eden bir takipçisi yüzünden soluğu mahkemede aldı.

Özbey Ayşe Hanım Hakkında Yaptığı Paylaşımına;

"Bu kalbi tertemiz teyzemizin ismi Ayşe. Ayşe Teyze Antalya Beyaz Dünya kavşağında akşam saatlerinde çiçek satıyor. Geçimini bununla sağlamaya çalışıyor. Kan kanseri olan eşine ve trafik kazası geçiren oğluna kendi imkanlarıyla bakıyor. Kimsenin arabasına yapışıp ‘çiçek alın’ diye ısrar etmiyor. Saatlerce orada oturup ondan çiçek alacakları bekliyor. Yardım etmek isteyenler Ayşe Teyze’den çiçek alabilirler…” notunu yazmıştı.

Fakat takipçilerinin yaptığı eleştiriler şarkıcının annesine kadar uzadı. Annesine yapılan küfür yüzünden mahkemelik olan Özbey sosyal medya hesabında mahkeme dilekçesini paylaşarak;

"Günlerdir çok üzgünüm. Tamamen iyi dileklerle paylaşmış hep beraber bir el uzatsak dediğim bir fotoğrafın altına şuurumu donduran bir yorum yapmak, ucu anneme dokunacak ve kimsenin kolay kaldıramayacağı bir küfür etmek korkunç. Ben bir gram kötü niyet hissetmeyerek paylaştım fotoğrafı. Her türlü kötü eleştirinizi saygıyla ve dikkatle karşıladığımdan şüpheniz olmasın. Her günüm kendimi daha iyi ne yapabilirim diye yetiştirmeye çalışmakla geçiyor. Ama bunun adı küfür değil. Bu yüzden avukatım aracılığıyla suç duyurusunda bulunmak zorunda kaldım. Umarım bir daha kimseyi üzmez…” notunu düştü.

 

merve özbey merve özbey dinle merve özbey kimdir merve özbey instagram merve özbey küfür
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500