Jelena'dan Ozan Tufan'ın Paylaşımına Yanıt: 'Tanımıyorum'

Kendisine süper yenge denmesini isteyen Dusco Tosic'in eşi Jelena Karleusa, Fenerbahçeli Ozan Tufan'ı tanımadığını söyledi.

Jelena'dan Ozan Tufan'ın Paylaşımına Yanıt: 'Tanımıyorum'
Jelena'dan Ozan Tufan'ın Paylaşımına Yanıt: 'Tanımıyorum' Ecem Şenol
Bu içerik 2849 kez okundu.

Beşiktaşlı Sırp futbolcu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, samimi açıklamalarda bulundu. Karleusa, Tosic'in verdiği pozlardan rahatsız olduğunu belirterek, her videodan, seksi pozundan sonra çok büyük kavga ettiklerini ve kendisinden boşanmak istediğini söylediğini itiraf etti. Jelana, ama sadece lafta kaldığını boşanmadıklarını söyledi.

Tosic’in profesyonelliğine saygı duyduğunu ve kendisini özel hayatında tanıyıp, güvendiğini söyleyen Jelena, bu yüzden sıkıntı yaşamadıklarını ve aralarının iyi olduğunu aktardı. Karleusa, kendisinin iki yüzü olduğunu, medyanın tanıdığı ile onun bildiği iki ayrı insan olarak var olduğunu ifade etti.

Jelena Karleusa, "Dusko Tosic'in eşisiniz, size 'yenge' denmesine ne diyorsunuz?" sorusuna ise yenge değil, 'süper yenge' olduğunu söyleyerek yanıt verdi. Herkes gibi biri olduğunu söyleyen Karleusa,  Sırbistan'da 22 yıldır müzik kariyeriyle tanındığını ama Türkiye'de Dusko'nun eşi olduğunu, bari kendisine sadece 'yenge' değil, 'süper yenge' denmesini istediğini belirtti.

Karleusa, Fenerbahçeli Ozan Tufan'ın Instagram'da fotoğrafını beğenmesiyle ilgili ise, kim olduğunu bilmediğini ve tweeti duyduğunu ama kimsenin ona çevirmediğini ifade etti. Jelena, kötü bir şey yazdığını anladığını ama öyle bir yanıt vermediğinin de altını çizdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

'Sıla Hamile' İddiasına Menajerden Açıklama

 

 

Dusco Tosic Jelena Karleusa Paylaşım Açıklama Ozan Tufan Sosyal Medya Röportaj Yenge Süper Yenge Sırbistan Müzik Kariyer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500