Kaan Tangöze'den Darp İddialarına Cevap Geldi

Seçkin Piriler, dün gece Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği’ne giderek 2016 yılında boşandığı, Duman grubunun solisti Kaan Tangöze’den şiddet gördüğünü iddia ederek şikayetçi oldu. İddiaları kabul etmeyen Kaan Tangöze şu açıklamayı yaptı, 'Bu karalama ve akıl almaz iftira karşısında, ben de kendisi hakkında hukuki süreci başlatmış bulunuyorum.'

Kaan Tangöze'den Darp İddialarına Cevap Geldi
Kaan Tangöze'den Darp İddialarına Cevap Geldi Meltem Yuksel
Bu içerik 1023 kez okundu.

Seçkin Piriler, dün gece Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği’ne giderek 2016 yılında boşandığı, Duman grubunun solisti Kaan Tangöze’den şiddet gördüğünü iddia ederek şikayetçi oldu.

Piriler, ifadesinin ardından sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Kağıthane Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Karakoldan çıkarken aracının kapıya sıfır şekilde yanaştığı Piriler, gazetecilere görüntü vermemek için büyük uğraş verdi. Piriler’in çocuklarının babasından şiddet gördüğü iddiası ile karakolda şikayetçi olduğu ve hastaneden de darp raporu aldığı öğrenildi.

Bu olayın basına yansımasının ardından eski eşini dövdüğü iddia edilen Tangöze yazılı açıklamasında şu satırlara yer verdi: "Dün akşamdan itibaren basın ve sosyal medyada eski eşimi darp ettiğime dair çıkan haberlerin hiçbiri gerçeği doğru yansıtmamaktadır. Bu karalama ve akıl almaz iftira karşısında, ben de kendisi hakkında hukuki süreci başlatmış bulunuyorum. Detaylı bilgilendirme avukatım Hatice Özlem Bakırcı tarafından kamuoyu ile paylaşılacaktır. Saygılarımla Kaan Tangöze"

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Anlaşmak İçin Dil Kursuna Gittiler

 

 

 

 

Kaan Tangöze Seçkin Piriler Kıvılcım Ural Darp Çocuk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500