“Kadınlara Musluk Kapandı”

Özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulunan ünlü modacı Cemil İpekçi, “Bir kadın cinsel ilişki için yanıma geldiğinde ‘Artık musluk kapandı’ diyorum’ ifadelerini kullandı.

“Kadınlara Musluk Kapandı”
“Kadınlara Musluk Kapandı” Meltem Yuksel
Bu içerik 1216 kez okundu.

Türkiye'nin en renkli simalarından modacı Cemil İpekçi, verdiği röportajda özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. 70 yaşındaki modacı "Bir kadın cinsel ilişki için yanıma geldiğinde 'Artık musluk kapandı' diyorum" ifadelerini kullandı

Cinsel tercihleri hakkında konuşan modacı 'Türkiye'de eşcinseller bunu açık bir şekilde yaşasa da bu konuda sizin gibi açık bir şekilde neden konuşamıyor?' sorusuna "Hayatım konuşmasalar bile onlar yine ortada. Görünürler. Bir de hiç görünmeyen, çok yüksek makamlarda, çok zengin olup evli ve dört çocuk yapmış olanları var. Allah vermeye, o konuda bir ağzımızı açsak zaten Türkiye karışır” cevabını verdi.

Hoşlanmadığı biri yanına geldiğinde kibar bir dille geri çevirdiği söyleyen modacı sözlerine şöyle devam etti: "Valla erkekler kadınlara göre daha utangaç bence. Kadınlar üç kadehten sonra direkt "Benimle birlikte olur musun?" diyerek geliyor. Ben de, "Çok özür dilerim, eskiden belki olurdu ama artık musluk kapandı. O yüzden seni sadece yanaklarından öpebilirim" diyorum. Eğer gelen bir erkekse ve hoşlanmamışsam ona da hemen, "Yavrum, evladım" diyorum. O mesajı alıyor zaten. Nazikçe mesafemi koyuyorum yani. Ama benim zaten bu saatten sonra gerçek bir birliktelik yaşamam çok zor."

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kavga Yeniden Alevlendi

Cemil İpekçi Moda Kadın Aşk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500