Kadırgalı Yüzünden İşinden mi Oldu?

FOX TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la isimli evlilik programını sunan Zuhal Topal’ın FOX TV’den ayrıldığı iddia edildi.

Kadırgalı Yüzünden İşinden mi Oldu?
Kadırgalı Yüzünden İşinden mi Oldu? Meltem Yuksel
Bu içerik 1972 kez okundu.

Zuhal Topal'ın sunumuyla yayınlanan 'Zuhal Topal’la isimli evlilik programının yapımcısı Sobe Film'in, FOX TV’nin ödemeleri zamanında yapmadığı gerekçesiyle sözleşmeyi feshettiği söylendi. Fakat Beyaz TV’de Ömür Varol, Nihat Doğan, Bircan İpek ve Gülşah Saraçoğlu’nun sunumuyla yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' isimli magazin programında ortaya çok ilginç bir iddia atıldı.

Topal’ın FOX TV’den ayrılma sebebi olarak Seda Sayan gösterildi. Reyting oranları artınca içlerinde Esra Erol’da dahil olmak üzere kavga yaşayan sunucuların sorunları bir türlü aşamadıkları dile getirildi. Topal’ın programında Şehit propagandası yapan kişinin ünlü şarkıcı ve sevgilisi Erkan Çelik tarafından gönderildiği iddiaları da konuşulan magazin programında, şarkıcının kanal sorumluları ile konuşup Zuhal Topal’ın ekmeğiyle oynadığı öne sürüldü.

Ünlü sunucu Zuhal Topal’ın yeni sezonda hangi kanalda olacağı merakla beklenirken, birkaç gün içinde bu durumun netlik kazanacağı belirtildi.

seda sayan zuhal topal zuhal topal programı zuhal topal'la zuhal topal izle seda sayan sevgilisi seda sayan izle erkan çelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500