‘Kalk Gidelim’de Ortalık Karıştı

TRT'de ekranlarında beğeniyle izlenen 'Kalk Gidelim' dizisinde 'Canberk' karakterini canlandıran Onur Seyit Yaran'ın, ortaya attığı iddia dizi setini karıştırdı. Genç oyuncu, senarist Baykut Badem'in bazı oyunculara daha fazla rol yazdığını belirtince kavga çıktığı öne sürüldü.

‘Kalk Gidelim’de Ortalık Karıştı
‘Kalk Gidelim’de Ortalık Karıştı Meltem Yuksel
Bu içerik 6458 kez okundu.

Başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer ve Erkan Sever'in paylaştığı TRT dizisi ‘Kalk Gidelim'de, bazı oyunculara kasıtlı olarak daha fazla rol yazıldığı gerekçesiyle tartışma yaşandığı söylendi.

Mustafa Doğan’ın, "Kalk Gidelim Setinde Kavga" başlıklı kaleme aldığı yazısında;  "Kendi yağında kavrulan, oyuncular ve set ekibinin çalışmaktan mutlu olduğu eğlenceli bir iş. Ama duyduğuma göre huzurlu bir ortama sahip dizinin setinde geçenlerde soğuk rüzgârlar esmiş.

Canberk'i canlandıran Onur Seyit Yaran, senarist Baykut Badem'in menajer eşinin oyuncularına daha fazla sahne yazdığını iddia etmiş. Onun sözleri Badem'in kulağına gidince de sette ortalık karışmış.

Yaşanan olaylar sonrası, genç oyuncunun Cumartesi günü yayınlanacak sezon finaliyle diziden çıkarılmasına karar verilmiş. Tüm bu olanlar duyulmasın diye de ekip sıkı sıkı tembihlenmiş ama iki kişinin bildiği, hele hele koca bir setin şahit olduğu sır, sır kalamıyor işte" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Dünyaca Ünlü Şef İntihar Etti

Kalk Gidelim Kalk Gidelim İzle Kalk Gidelim Canberk TRT Kavga Dizi Onur Seyit Yaran
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500