Kapadokya’da Romantik Tatil

Eski basketbolcu Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başlayan Demet Şener, Kapadokya tatilinin romantik anlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Kapadokya’da Romantik Tatil
Kapadokya’da Romantik Tatil Meltem Yuksel
Bu içerik 1140 kez okundu.

Yakın zaman önce Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başlayan Demet Şener, sevgilisiyle Kapadokya'da romantik bir tatil yapıyor. Demet Şener tatil fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Cenk Küpeli ise sevgilisinin paylaşımına romantik bir yorum yaptı.

Taze aşıklar baş başa çıktıkları tatilde çekilmiş kareleri sosyal medya hesaplarından paylaşırken, aşklarını dolu dolu yaşamaktan da geri durmuyor. Uzun bir süredir devam eden boşanma davası bittikten sadece birkaç ay sonra yeni bir aşka yelken açan Demet Şener sevgilisi Cenk Küpeli’ye olan ilgisini sadece fotoğraflarda değil ona attığı mesajlarda da gösteriyor.

Yorumifşa’nın ortaya koyduğu son paylaşımda Şener ve Küpeli’nin sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerine yazdıkları aşk kokan mesajlar gün yüzüne çıkarken böylesi çok aşk haberi çıkmasının ardında Demet Şener’in ‘mutluyum’ mesajı vermek adına yürüttüğü bir planın yattığı konuşuluyor. Magazin kulislerinde konuşulanlara göre Demet Şener doludizgin yaşadığı aşkının neredeyse her anını sitelere ya da magazin gazetecilerine göndererek adeta eski eşine nispet yapıyor.

 İşte çiçeği burnunda aşıkların birbirlerine attıkları mesajlar;

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Güloğlu'nun İtirazına Ret 

 

 

 

Cenk Küpeli Demet Şener Kapadokya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500