Kapris Kraliçesi Dizi Setini Birbirine Kattı

Kaprisleri ile bilinen Cansu Dere, rol aldığı 'Anne' dizisinin setinde kavga ederek kriz çıkardı.

Kapris Kraliçesi Dizi Setini Birbirine Kattı
Kapris Kraliçesi Dizi Setini Birbirine Kattı Nilay Işık
Bu içerik 3963 kez okundu.

Rol aldığı projelerde çıkardığı sorunlar nedeni ile adı 'Kapris Kraliçesi'ne çıkan Cansu Dere, bu defa da 'Anne' dizisinin setinde sanat yönetmeni ile kavga ederek kriz çıkardı.

Bir döneme damgasını vuran ve Mehmet Akif Alakurt ile başrolünü paylaştığı dizisi 'Sıla'nın çekimlerinde de sorun yaratan ünlü oyuncu, huyundan bir türlü vazgeçemedi.

Sanat yönetmeni tarafından kendisi için belirlenen kostümü beğenmeyen ve setin ortasında bağırmaya başlayan Cansu Dere, sette kriz çıkmasına neden oldu.

Toplumun dindar kesimine hitap etmeye çalışan ve bu doğrultuda yayın politikasını şekillendiren Kanal 7’nin canlı yayınını canlitelevizyon.co sitesinden izlemeye ne dersiniz? Dileyen herkese kanal 7 canlı izleme imkânı sunan bu sitede toplumun hemen her kesimine hitap eden kanallar da yer alıyor. Bir an önce canlı televizyon izlemeye başlayıp a9 tv canlı yayınındaki eğlenceli programlara göz atmak için bu siteyi ziyaret edin.
cansu dere anne cansu dere anne anne dizisi anne setinde kavga sıla cansu dere sıla kapris kraliçesi cansu dere instagram cansu dere boy cansu dere cem yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500