Kaprislerine Sadece Eşi Dayanabiliyor

Kendisi gibi oyuncu olan nişanlısı Kadir Doğulu ile temmuz ayında dünya evine giren Neslihan Atagül'ün şoförü, ünlü oyuncunun isteklerine daha fazla dayanamayarak işi bıraktı.

Kaprislerine Sadece Eşi Dayanabiliyor
Kaprislerine Sadece Eşi Dayanabiliyor Nilay Işık
Bu içerik 2907 kez okundu.

Kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Kadir Doğulu ile olan birlikteliğini temmuz ayında resmiyete döken Neslihan Atagül'ün şoförü, ünlü oyuncunun bitmez tükenmez taleplerine daha fazla dayanamadı ve istifa etti.

Balayı dönüşü setlere geri dönen ikiliden Neslihan Atagül'ün özel şoförü, yoğun iş temposuyla iyice çığırından çıkan ünlü oyuncuya daha fazla tahammül edemedi.

Bir senedir devam ettiği işinden ayrılmak zorunda kalan özel şoför, ünlü oyuncunun sette kendisine sürekli olarak getir-götür işleri yaptırdığını ve kendisini çantacı gibi kullandığını belirterek isyan etti.

Ne kadar çabalasa da kalması için ikna edemediği şoförünün işte ayrılması üzerine yeni bir şoför arayışına giren Neslihan Atagül, bu tavırları nedeniyle sosyal medya üzerinde eleştiri yağmuruna tutuldu.

neslihan atagül neslihan atagül instagram neslihan atagül kocası neslihan atagül eşi neslihan atagül kadir doğulu neslihan atagül evlendi neslihan atagül düğün neslihan atagül gelinlik neslihan atagül şoförü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500