“Kaptım Tombiği”

Eser Yenenler, 2015 Miss Turkey 4. güzeli sevgilisi Berfu Yıldız’a evlenme teklifi etti. Eser Yenenler ve Berfu Yıldız, sürpriz kararı sosyal medyadan yaptıkları paylaşımla duyurdu.

“Kaptım Tombiği”
“Kaptım Tombiği” Meltem Yuksel
Bu içerik 925 kez okundu.

Eser Yenenler, Miss Turkey 2015 dördüncü güzeli Berfu Yıldız ile 2018'in Ocak ayında flört etmeye başlamıştı. Bir süredir evlenecekleri konuşulan ünlü çift, ilk adımı attı. Berfu Yıldız'la Finlandiya'ya tatile giden Yenenler, sevgilisine evlenme teklifinde bulundu, yüzük taktı.

Berfu Yıldız, bu özel anın fotoğrafını, "Bir kelime hiç bu kadar anlamlı olmamıştı. 'EVET!' aşırı yaşlanıp kırışıklıklarımızla dalga geçtiğimiz günleri de görmek için 'evet' tombiği kaptım!" notuyla paylaşarak, evlilik yolunda ilk adımı attıklarını duyurdu.

Eser Yenenler'in Berfu Yıldız'a evlilik teklif etmesi olay oldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları ünlü komedyene 'Eser Bey daha küçük yüzük yok muydu, bu çok büyük olmuş...', 'Yüzüğün yanında büyüteç de verseydiniz.’, 'Allah mutlu etsin ama insan biraz paraya kıyar düzgün bir yüzük alırdı, bu hiç olmamış!' yorumunda bulundu.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Mina'sız 14 Şubat

 

 

2015 Miss Turkey Eser Yenenler Berfu Yıldız Indtagram Sosyal Medya Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500