Kara Sevda Bu Sınavı Aşabilecek mi?

Heyecan dozu oldukça yüksek bir bölüm ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan 'Kara Sevda'da Kemal ile Nihan'ın yakınlaşmasını istemeyen Asu ve Emir arasında bir işbirliği gerçekleşecek.

Kara Sevda Bu Sınavı Aşabilecek mi?
Kara Sevda Bu Sınavı Aşabilecek mi? Nilay Işık
Bu içerik 2512 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

42. bölümü ile seyircisini ekran başına kilitlemeye hazırlanan 'Kara Sevda' dizisinde bu akşam Kemal ve Nihan'ın yakınlaşmasından büyük rahatsızlık duyan Asu, Emir ile işbirliği yapmak için harekete geçecek.

Ozan'ın ölümünün intihar değil cinayet olduğunu öğrenen Kemal, olayı aydınlatmak için harekete geçtiği noktada kilit bir isim ile karşılaşır. Bu kilit ismi aşması halinde önündeki duvarları kaldırarak gerçeğe yaklaşabilecek olan Kemal, sır perdesini aralamaya devam eder.

Şirket hisselerinin Nihan'a devredilmesinden duyduğu rahatsızlık nedeni ile Emir'in gözünü açmak isteyen Galip Nihan'a tuzak kurar. Tuzağa düşen Nihan, Emir'den önce ilk sınavını Kemal'a ve kalbine karşı kazanmak zorundadır.

Nefes kesecek yeni bölümü ile büyük heyecan yaratan 'Kara Sevda' bu akşam saat 20.00'de Star TV'de seyircisi ile buluşacak.

kara sevda neslihan atagül burak özçivit neslihan atagül burak özçivit kara sevda neslihan atagül kara sevda burak özçivit kara sevda yeni bölüm kara sevda fragman kara sevda 42. bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500