Kara Sevda Nefrete Dönüştü

Ekranların sevilen dizisi 'Kara Sevda'nın başrollerini paylaşan Burak Özçivit ile Neslihan Atagül'ün aralarının bozuk olduğu iddia edildi.

Kara Sevda Nefrete Dönüştü
Kara Sevda Nefrete Dönüştü Nilay Işık
Bu içerik 1943 kez okundu.

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi 'Kara Sevda'nın başrollerini oynayan Burak Özçivit ile Neslihan Atagül'ün, gerçek hayatta aralarının bozuk olduğu öne sürüldü.

Kadir Doğulu ile dünya evine giren Atagül'ün düğün törenine katılmayarak dikkatleri üzerine çeken Özçivit'e Atagül'den misilleme geldi.

Sevgilisi Fahriye Evcen ile evlilik kararı alan Özçivit'i tebrik dahi etmeyerek karşılık veren güzel oyuncu, sadece rollerini canlandırıp daha sonra kendilerine ayrılan alanlara çekildikleri yönünde iddiaların ortaya atılmasına neden oldu.

Fazla zaman geçirmemek için repliklerini ayrı ortamlarda çalıştıkları öne sürülen Özçivit ile Atagül'ün, birbirlerine selam bile vermedikleri öğrenildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yangından Canını Zor Kurtardı
 
kara sevda neslihan atagül burak özçivit neslihan atagül burak özçivit kara sevda neslihan atagül kara sevda burak özçivit kara sevda oyuncuları burak özçivit fahriye evcen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500