Karakuzular Çukur’a İndi!

Show TV’nin reyting rekoru kıran ‘Çukur’un tüyleri diken diken eden yeni sezon fragmanı yayınlandı. Koçovalılar'ın yeni düşmanı belli oldu. Çukur bayrağını indirildi ve yeni bir savaşın sinyali izleyiciye verildi.

Karakuzular Çukur’a İndi!
Karakuzular Çukur’a İndi! Meltem Yuksel
Bu içerik 4693 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

‘Çukur’ dizisinin çok merak edilen 2. Sezon tanıtım fragmanı da geldi. Yeni fragmanda Çukur’da yeni bir grubun ortaya çıktığı ve sokakları ele geçirdiği görülüyor.

Koçovalılar’ın bu yeni düşmanı hakkında yeni sezonla beraber fikir sahibi olacak olan izleyiciler yeni sezonun ne zaman başlayacağını merakı ediyor. İşte Çukur’un yeni sezonuna dair tüm merak edilenler;

Çukur dizisi için geri sayım başladı. Pazartesi günleri Show TV’de ekrana gelen dizinin Eylül ayı içinde yayınlanacağı duyuruldu. Tam tarih belli olmasa da Eylül ayının sonuna doğru yayınlanacağı konuşuluyor.

Hafızalara kazınan Çukur dövmesinin farklı bir sembole dönüştüğü tanıtım Çukur'un ekrana gelecek heyecan dolu hikayesinden ipuçları verdi. Sezon finaliyle izleyicilerini merakta bırakan dizide farklı sembolleri olan yüzükleriyle dikkat çeken Karakuzular çetesi ile Koçovalıların arasındaki mücadele şimdiden heyecanla bekleniyor. Yüzüklerinde farklı bir sembolün göründüğü bu adamlardan Erkan Avcı'nın Çeto, Berkay Ateş'in ise Mahsun rolüne hayat vereceği Çukur yeni sezonuyla herkesi çok şaşırtacak.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ayrılık Acısı Kısa Sürdü

 

Çukur Çukur 2. Sezon Çukur 2. Sezon Tanıtım Çukur Fragman Show TV
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500