Kardashian'ın Yoran Frikik Mücadelesi

Doğumun ardından verdiği kilolar ve giydiği cesur kıyafetleriyle adından sıkça söz ettiren Kim Kardashian, eşiyle birlikte çıktığı akşam yemeğinde frikik vermemek için olağanüstü bir çaba harcadı.

Kardashian'ın Yoran Frikik Mücadelesi
Kardashian'ın Yoran Frikik Mücadelesi Nilay Işık
Bu içerik 2271 kez okundu.

Bir sene içerisinde verdiği kilolar ve tercih ettiği birbirinden cesur kıyafetleriyle magazin gündeminde kendisine sıkça yer bulan ünlü yıldız Kim Kardashian, eşi Kanye West'le birlikte gittiği akşam yemeğinde frikik vermemek için olağanüstü bir çaba harcadı.

Geçtiğimiz akşam yemek yemek için dışarı çıktığı eşi Kanye West'le birlikte görüntülenen Kardashian, giydiği mini şortu ve derin dekoltesiyle bütün dikkatleri üzerine çekti.

Sürekli olarak verdiği cesur pozlar nedeniyle arasının açıldığı iddia edilen Kanye West'e rağmen cesur giyinmekten vazgeçemeyen ünlü yıldız, bu defa da sınırları zorladı.

Frikik vermemek amacıyla sürekli olarak göğüs dekoltesini kontrol etmek durumunda kaldığı gözlenen Kim Kardashian'ın bu halleri, Kanye West'in moralini bir hayli bozdu.

kim kardashian kim kardashian çıplak kim kardashian eşi kim kardashian kocası kardashianlar kanye west kim kardashian kanye west kanye west kim kardashian porno kim kardashian dekolte
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500