Kardeşim Dediği Hızır'ı Vurdu

Ekranların sevilen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu akşam, kan davasına dönen hikayenin sonu herkesi şaşırtacak.

Kardeşim Dediği Hızır'ı Vurdu
Kardeşim Dediği Hızır'ı Vurdu Nilay Işık
Bu içerik 14639 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

ATV ekranlarında seyirci ile buluşan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde bu akşam, kan davasına dönen hikayenin sonu herkesi şaşırtacak.

Hızır'a olan öfkesi bir türlü dinmek bilmeyen masa üyelerinin başını çeken Tipi, olayı kan davasına çevirir. Hiç beklemediği bir anda Tipi tarafından vurulan Çakırbeyli, yere yığılır.

Suzi tehdidi altında olan Çakırbeyli kadınlarından Meryem, evin erkeklerini korumak amacıyla harekete geçse de tüm çabaları Esra'nın yüzüğünü fırlatmasıyla boşa gider.

CIA ile restleşmeye hazırlanan Çakırbeyli, yanındakileri koruyabilmek için planlarını gizlemeyi tercih eder. Bu noktada devre dışı bırakıldığı için rahatsız olan İlyas ise Suzi'nin ziyaretiyle karşılaşır.

57. bölümünü seyirci ile buluşturmaya hazırlanan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi, bu akşam saat 20:00'de ATV ekranlarında yayımlanacak.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Bu Seferki Kavga Acun da Var
 
EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ne Zaman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Hızır Çakırbeyli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500