Karların İçinde Pilates Dersi

Bulduğu her fırsatta pilates yapan ve videolarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Ebru Şallı, bu defa da kar temalı bir pilates paylaşımında bulundu.

Karların İçinde Pilates Dersi
Karların İçinde Pilates Dersi Nilay Işık
Bu içerik 1633 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Pilates konusunda Türkiye'de çığır açan ve sosyal medya hesabı üzerinden sık sık video paylaşımlarında bulunan Ebru Şallı, bu defa da kar temalı bir pilates paylaşımında bulundu.

Türkiye'nin çeşitli yerlerini gezen ve neredeyse gittiği her yerde pilates yaparak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Şallı, ilginç temalarla hazırladığı pilates videolarına bir yenisini daha ekledi.

Karların üzerine uzanarak yapılması gereken hareketleri öğreten ve çektiği video'sunu Instagram hesabı üzerinden paylaşan ünlü model, senelerdir geleneksellemiş kar pilatesini yapmaya devam ettiğini açıkladı. Paylaşımıyla büyük beğeni toplayan Şallı, iki çocuk annesi olmasına rağmen sahip olduğu fit vücudu ve bitmek bilmeyen spor aşkı nedeniyle övgülere boğuldu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Herkesten Gizlice Boşandılar
 
ebru şallı ebru şallı kaç yaşında ebru şallı boyu ebru şallı instagram pilates ebru şallı pilates karda pilates ebru şallı kar pilates ebru şallı çocukları ebru şallı cem yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500