Karşılıklı İhanet!

Ali Ağaoğlu’yla yaşadığı aşkla adını duyduğumuz Duygu Su Gülpınar, katıldığı canlı yayında birçok kez aldatıldığını ve bunun üzerine kendisinin de iş adamını aldattığını itiraf etti.

Karşılıklı İhanet!
Karşılıklı İhanet! Meltem Yuksel
Bu içerik 652 kez okundu.

Kendisinden 41 yaş büyük iş insanı Ali Ağaoğlu ile yaşadığı aşk nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan Duygu Su Gülpınar, katıldığı canlı yayında Ağaoğlu, hakkında çarpıcı itiraflarda bulundu.

Genç kadın, ilişkilerinde Ağaoğlu tarafından birçok kez aldatıldığını bunun üzerine kendisinin de onu aldattığını itiraf etti.

3 yıllık ilişkilerinde karşılık birbirlerini aldattıklarını söyleyen Gülpınar sözlerine şöyle devam etti: “1995 doğumluyum. İlişkiyi yaşarken yaş problem olmuyordu. Farklı sebeplerden dolayı yaşananlar üst üste geldiğinde sonuç bu oluyor. Hızlı bir beyefendi. 1 olur 2 olur 3 olur… Ama bu kadar üst üste olunca artık yeter derim. Aynısını ben de yaptım. Nasıl bir his öğrensin diye. Kısasa kısas değil bu. Bende de bir şeyler bitti demek ki. O duvarlar, korumalar falan hiçbir şey ifade etmiyor. Bir şey olur ve karşındaki insanın her şeyi batar ya… Tam olarak öyle oldu” ifadelerini kullandı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ödüllü Büyücü Avı Başlattı

Duygu Su Gülpınar Ali Ağaoğlu İhanet Aldatma Aşk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500