Kaşlarını Alan Erkekler Onu Çıldırtıyormuş

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, erkek oyuncuların kaşlarını almalarına yönelik tepkisini sosyal medya hesabı üzerinden ortaya koydu.

Kaşlarını Alan Erkekler Onu Çıldırtıyormuş
Kaşlarını Alan Erkekler Onu Çıldırtıyormuş Nilay Işık
Bu içerik 2218 kez okundu.

'Bodrum Masalı' dizisindeki erkek oyuncuların kaşlarını almalarına yönelik tepkisini sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla ortaya koyan ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, bu gönderisiyle dikkatleri üzerine topladı.

Önümüzdeki sezonda 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizisinde rol alacak olan Yeşilçay, televizyon ekranlarında yayımlanmaya yeni başlayan 'Bodrum Masalı' dizisindeki erkek oyuncuların kaşlarına kafayı taktı.

Timuçin Esen, Şevval Sam ve Dilan Deniz Çiçek gibi ünlü isimlerin başrollerinde yer aldığı yapımdaki erkek oyuncuların kaşlarını aldırıp keman gibi kaşlara sahip olmalarından rahatsızlık duyduğu öğrenilen ünlü oyuncu, konu hakkındaki görüşlerini Twitter üzerinden ilan etti.

'Bodrum Masalı'nı yok eden, kaşları çılgınca alınmış kadınsı erkek karakterler derim. Bu kaşlar ne? Neden? Niye?' ifadeleriyle sitem dolu cümleler kuran Yeşilçay, takipçilerinden bir hayli olumsuz eleştiri aldı.

Bu meselenin onu ilgilendirmediğini belirten takipçileri, ünlü oyuncuya 'İkinci Şans' isimli filmdeki partneri Özcan Deniz'in de kaşlarını aldığı hatırlattı.

nurgül yeşilçay nurgül yeşilçay özcan deniz ikinci şans nurgül yeşilçay ikinci şans muhteşem yüzyıl kösem nurgül yeşilçay muhteşem yüzyıl nurgül yeşilçay bodrum masalı bodrum masalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Lütfi     0000-00-00 Başka kafayı takacak yer bulamamışmı