Kavganın Fitili Yeniden Alevlendi

Akşam gazetesinde yazmaya başlayan Ebru Yaşar, geçtiğimiz hafta Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser veren Demet Akalın’ı dinlemeye giden Nur Yerlitaş ve Işıl Reçber’i hedef almıştı. Yaşar, ikilinin sigara içtiğini ve Reçber’in Hermes çantasının sahnenin ortasına sürüklendiğini iddia etmişti.

Kavganın Fitili Yeniden Alevlendi
Kavganın Fitili Yeniden Alevlendi Meltem Yuksel
Bu içerik 723 kez okundu.

Ebru Yaşar, Demet Akalın’ın Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdiği konserde Nur Yerlitaş ve Işıl Reçber’in herkesin arasında sigara içtiğini ve Işıl Reçber’in Hermes çantasının sahnenin ortasına sürüklendiğini Akşam gazetesindeki köşesine taşıması ünlü şarkıcıyı bir hayli sinirlendirdi.

Sosyal medya hesabı üzerinden konuyla ilgili açıklamada bulunan Akalın, “Keşke hala bugün internet haberlerine düşerken bir bana sorulsaydı!! Olmayan sahnenin ortasına fırlamayan bir çanta! Üstelik çanta yazıldığı gibi ışıl Reçber’inde değil! Olabilirdi de ama değil! Başka bir arkadaşımın başka bir davetten konserime yetişmesi!! Olay bu! Gelelim yazılan çizilene! Işıl Reçber’i tanımayan dışardan önyargıyla bakabilirsiniz bende öyle bakardım ama ne yazık ki insanlar göründüğü gibi değil. Üstelik benim konserime gelen dostlarımın kalbini kırmak kimin haddine düşmüş! Ne ayıp! Ne sahneye yuvarlanan bir çanta ne de gelenlerin bunları yemeden içmeden yalan yanlış anlatması var! Dostlarım o görgüye sahip insanlar gece Bostancıda olan tek şey vardı beni alkışlayan benim mutluğuma ortak olan davetli dostlar! Davetli olmayanların içine oturmuş hayalleri değil!” ifadelerini kullandı.

Kendisine yönelik gelen bu tepki karşısında katıldığı davette yorumda bulunan Ebru Yaşar; “Magazin işinin ne kadar zor olduğunu anladım, sizin dostunuz var mı? Çok zor bir iş ama ben gerçekleri yazmaya devam edeceğim” dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Genç Popçu Makyaj Harikası Çıktı

 

Demet Akalın Nur Yerlitaş Işıl Reçber Ebru Yaşar Bostancı Gösteri Merkezi Konser Hermes
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500