Kaza Değil Sadece İnat

Sosyal medyada birbirleriyle atışan Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

Kaza Değil Sadece İnat
Kaza Değil Sadece İnat Meltem Yuksel
Bu içerik 453 kez okundu.

Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman, Nişantaşı Citys’s AVM’de bulunan bir güzellik merkezinden çıkarken objektife takıldı.

 Çıkışta soruları cevaplayan genç şarkıcı, Karaduman’la güzellik merkezinde şok tedavisi uygulattıklarını söyleyip; “Kendimizi şokladık. Sıcaklık -40’a kadar düşüyor. Soğuk havayı çok seviyorum, kendimi soğuk havalarda, dağlarda koşturan Tilki gibi hissediyorum” dedi.

Sosyal medyada Emrah Karaduman’a sitemli tweet’ler atması ve ardından ağladığı bir videosunu paylaşması hakkında açıklamada bulunan Tilki; Emrah’a birazcık kırılmıştım. Ben de o gün herkes gibi ağladım. Abartılacak bir şey yoktu. Ama birazcık ünlüyüz ya, o yüzden abartılıyor” dedi.

Aleyna Tilki, 700 bin TL’ye aldığı arabasını park ederken Emrah Karaduman’ın aracına çarpması hakkında da konuştu. Ünlü şarkıcı, “Kaza değil o. Emrah, ‘bana oradan çıkamazsın’ dedi. Ben de ‘hayır çıkabilirim’ dedim. İnatlaştık biraz. Çıktım da aslında ama sonra baktım Emrah’ın arabasına sürtmüşüm. Emrah’ın suçu, uyarması lazımdı beni” dedi. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Emrah Karaduman; “İyi güzel park ediyorsun da benim arabamın suçu ne Aleyna Hanım” dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

‘Avlu’nun Heves’i Yeni Aşkıyla Görüntülendi

 

Aleyna Tilki Emrah Karaduman Nişantaşı Kavga Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500