Kazaz'ın Projesini Desteklemeyen Halk Düşmanıymış!

Son günlerde sıklıkla ofisinde çalışırken çektiği fotoğraflarını paylaşan Tuğçe Kazaz, üzerinde çalıştığı projesini nihayet açıkladı.

Kazaz'ın Projesini Desteklemeyen Halk Düşmanıymış!
Kazaz'ın Projesini Desteklemeyen Halk Düşmanıymış! Nilay Işık
Bu içerik 1198 kez okundu.

Bir süredir ofisinde çalışırken çektiği fotoğraflarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Tuğçe Kazaz, üzerinde çalıştığı projesini nihayet duyurdu.

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım aracılığı ile 'bağımsız ve milli medya projesi'ni tanıtan Kazaz, toplamda 11 maddeden oluşan projesinin özelliğinin tamamen halkın vereceği kararlarla hareket etmek olduğunu söyledi.

Projesine yönelik çok yoğun bir taleple karşılaştığını iddia eden eski manken, öngördüğü tarihten çok daha erken bir tarihte bu projeyi hayata geçirebileceklerini belirtti.

Konuk olarak katıldığı bir programda medya projesiyle ilgili açıklama yapan Kazaz, adını da halkın belirleyeceği bu kanal projesine karşı çıkanların halk düşmanı olduğunu ifade etti.

tuğçe kazaz son hali tuğçe kazaz tesettür kazaz tuğçe kazaz tuğçe kazaz caps tuğçe kazaz instagram tuğçe kazaz twitter tuğçe kazaz dini tuğçe kazaz cumhurbaşkanı tuğçe kazaz recep tayyip erdoğan tuğçe kazaz proje
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500