Kenan Doğulu'dan Sürpriz Doğum Günü Partisi

Şarkıcı Kenan Doğulu ve DJ kardeşi Ozan Doğulu'nun anneleri Serpil Doğulu, 72. yaş gününü kutladı.

Kenan Doğulu'dan Sürpriz Doğum Günü Partisi
Kenan Doğulu'dan Sürpriz Doğum Günü Partisi Nilay Işık
Bu içerik 2300 kez okundu.

 

Geçtiğimiz akşam Suadiye'de bir mekanda 72. yaş gününü kutlayan Serpil Doğulu'nun doğum gününe aile üyeleri ve yakın dostları katıldı. Mutluluğu gözlerinden okunan Serpil Doğulu, pastasını çocukları ile birlikte üfledi.

Annesinin doğum günü için gittikleri mekanı o gün için kapattıran Kenan Doğulu, gazetecilerin sorularını yanıtlamak için oldukça kısa bir süre ayırdı. Mekanın kapısının önüne çıkarak ailesinin rahatça eğlenebilmesi için görüntü alınmamasını rica eden Doğulu; annesi Serpil Hanım için bir araya geldiklerini, annesinin çok güzel bir 70 yıl geçirdiğini, onları çok iyi yetiştirdiğini ve ona çok şey borçlu olduklarını ifade etti. İçinde annesinin de yer aldığı çok fazla anıya sahip olduğunu belirten Kenan Doğulu gülerek; annesinden çok terlik yediğini ve her atışında da yüzde yüz isabet ettirdiğini söyledi.

Ünlü oyuncu Beren Saat ile evliliğini devam ettiren Kenan Doğulu, eşi ile annesinin arasının düzelip düzelmediğine dair kendisine yöneltilen soruları cevapsız bıraktı ve mekana döndü.

Ozan ve Kenan Doğulu kardeşler, annelerinin doğum günü için özel bir sürpriz hazırlamıştı. Annelerinin hayran olduğu genç şarkıcı Aziz Kiraz'ı o gün için doğum günü partisine davet eden Doğulu kardeşler, annelerini çok mutlu etti. Aziz Kiraz'ı karşısında gören Anne Serpil Doğulu, bu sürpriz karşısında çok duygulandı. Bülent Ersoy'a ait 'Kor' ve Ebru Gündeş'e ait 'Araftayım' şarkılarını söyleyen Aziz Kiraz, büyük beğeni topladı ve Serpil Doğulu tarafından kendisine hediye olarak kırmızı bir gül verildi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde müziğin sesini sonuna kadar açan Doğulu ailesi eğlencenin dozunu kaçırınca, komşular tarafından polise ihbar edildi. Mekana gelen polisin gerekli uyarıyı yapması üzerine müziğin sesini kısan Doğulu ailesi, eğlenmeye devam etti.

 

Kenan Doğulu Ozan Doğulu Serpil Doğulu Aziz Kiraz Serpil Doğulu doğum günü Kenan Doğulu'dan annesine doğum günü hediyesi Kenan Doğulu ve Beren Saat Beren Saat ve Serpil Doğulu'nun arası düzeldi mi? son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500