Kenan Işık’tan Müjdeli Haber

Yaklaşık 4 yıl önce gittiği spor salonundaki saunadan çıkarken ayağı kayıp komaya giren Türk sinemasının usta isimlerinden Kenan Işık’ın, hayati fonksiyonlarının normale döndüğü iddia edildi.

Kenan Işık’tan Müjdeli Haber
Kenan Işık’tan Müjdeli Haber Meltem Yuksel
Bu içerik 812 kez okundu.

Türk sinema ve tiyatrosunun usta isimlerinden Kenan Işık, 4 yıl önce gittiği spor salonundaki saunadan çıkarken ayağının kayması sonucu düşerek kafasına darbe almış ve komaya girmişti. Komada uzun süre yaşam mücadelesi veren Işık'ın hayati fonksiyonlarının normale döndüğü iddia edildi.

Bodrum'da bulunan yazlığının balkonunda fotoğraf ve videolarla görüntüleyen, ancak videoları basınla paylaşmak istemeyen yazlık sakinleri, oyuncu hakkında sevindirici açıklamalar yaptı. İddialara göre, Işık'ın sol tarafının felçli olduğu, ayakta duramadığını ve yürüyemediği fakat bir kişinin yardımı ile hareket edebildiği belirttiler.

Usta oyuncunun sağlığının iyi olduğunu, ailesi ve akrabaları ile balkonda oturduğunu ve zaman zaman konuşmalara gülerek karşılık verdiğini gözlemledikleri de gelen haberler arasında. Görgü tanıdıkları “Kenan Bey, bitkisel hayattan çıktı, ailesiyle beraber yaz ayını Bodrum’da geçirdi ve 29 Ağustos, tarihinde Bodrum’da bulunan evinden ayrılarak İstanbul’a döndü” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sıla’nın Detoks Kampı

Kenan Işık Bodrum Kim Milyoner Olmak İster Koma Yarışma Oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500