Kenan Sofuoğlu Oğulları İle Aynı Karede

Milli gururumuz Dünya Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, yeni doğan oğlu ile birlikte bir yıl önce hayatını kaybeden oğlu Hamza’nın mezarını ziyaret etti.

Kenan Sofuoğlu Oğulları İle Aynı Karede
Kenan Sofuoğlu Oğulları İle Aynı Karede Dilay Aydın
Bu içerik 16190 kez okundu.

 

Ünlü motosikletçi Kenan Sofuoğlu, geçtiğimiz yıl beyin kanaması geçirerek 4 aylıkken vefat eden oğlu Hamza’nın mezarını, eşi Julia Looman ve bir ay önce dünyaya gelen oğlu Mahir ile birlikte ziyaret etti.

Hollanda asıllı eşi Julia Looman ve bir aylık oğlu Mahir ile önceki sene kaybettiği oğlu Hamza’nın mezarını ziyaret eden Kenan Sofuoğlu, yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı. Oğlunun mezarı başında eşi ve bir aylık oğlu ile çektirdiği fotoğrafı Facebook hesabı üzerinden paylaştı. Fotoğrafın altına ‘’Bir oğul alıp bir oğul daha veren Rabbime şükürler olsun’’ yazan Sofuoğlu, binlerce beğeni aldı. 1 milyondan fazla takipçisi bulunan Sofuoğlu, kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulanlarından biri oldu.

                       

Geçtiğimiz yılın Temmuz ayında geçirdiği beyin kanaması sonucu iki ay komada kalan Hamza bebek, hayat savaşını kaybetmişti. Oğlunun cenazesinde tabutu kendisi taşıyarak herkesin yüreğini dağlayan Sofuoğlu, gözyaşlarına hakim olamayarak çok zor anlar yaşamıştı. Objektiflere çok üzgün olduğu yansıyan Sofuoğlu’na binlerce insan başsağlığı mesajları göndermiş, ünlü motosikletçinin acısını paylaşmıştı.

2002 yılında kardeşi Bahattin Sofuoğlu’nu trafik kazasında, 2008 yılında diğer kardeşi Sinan Sofuoğlu’nu Körfez Pisti’nde yapılan antrenmanda geçirdiği kaza sonucu, 2011’de kansere yenik düşen babası İrfan Basri Sofuoğlu’nu kaybeden Kenan Sofuoğlu, en son 2015’te oğlu Hamza’yı beyin kanaması sonucu kaybetmiş, acılarına bir yenisi eklenmişti.

kenan sofuoğlu kenan sofuoğlu bebeği kenan sofuoğlu oğlu kenan sofuoğlu eşi kenan sofuoğlu julia looman kenan sofuoğlu facebook son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500