“Kendimden Korkuyorum”

Yeni albümü ‘Sabıka Kaydı’yla hayranlarıyla buluşan İrem Derici, verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu. Hastalık dönemi hakkında değerlendirmede bulunan şarkıcı, o döneme ait fotoğraflarını gördükçe korktuğunu söyledi.

“Kendimden Korkuyorum”
“Kendimden Korkuyorum” Meltem Yuksel
Bu içerik 1499 kez okundu.

Yeni albümü ‘Sabıka Kaydı’yla hayranlarıyla buluşan İrem Derici, verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu.

Yeni albümün ilk single’ını ‘Ben Tek Siz Hepiniz’ şarkısına çeken Derici, bu şarkıda bir meydan okuma olduğunu belirtti. Sosyal medyada büyük sahtekârlık olduğunu vurgulayan şarkıcı; “Bu sahtekârlığın hasını ben yaptım. En mutsuz günlerimde, otuz iki diş, filtreler… “ diyerek kendisini eleştirmeyi de ihmal etmedi.

Instagram’da Edis’e yazdığı “evlenelim” mesajını da anlatan Derici; “Edis benim arkadaşım, geyik yaptım. Yetenekli ve işini çok iyi yapan birisi… ki benim için işini çok iyi yapan adam dünyanın en seksi adamıdır” diyerek hayranlığını dile getirdi.

Yaşadığı sağlık sorunlarını da değinen İrem Derici, “Ben güzel gözükmek istiyorum. Bu ama 45 kiloya düşmek değil. Şimdi daha bir kadın hissediyorum kendimi. O zamanki fotoğraflarımı gördüğüm zaman korkuyorum. Ayıp değil günah değil, bu da bir hastalık “ açıklamasında bulundu.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

En İtici Fotoğraf

İrem Derici İrem Derici Dinle İrem Derici Diyet İrem Derici Son Hali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500