“Kendimle İftihar Ediyorum”

70 yıllık tiyatrocu Gülriz Sururi, Bodrum'da şezlongda bikinili çektirdiği kareyi geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Beğeni yağmuruna tutulan sanatçı, “Kendimi ne kadar iyi muhafaza ettiğimi görsünler istiyorum" dedi.

“Kendimle İftihar Ediyorum”
“Kendimle İftihar Ediyorum” Meltem Yuksel
Bu içerik 964 kez okundu.

Gülriz Sururi, 2004’ten beri yılda bir kere bikinili fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak kendisinden söz ettiriyor. 89 yaşındaki sanatçı, bu defa bir istisna yaparak ikinci kez bikinili karesini paylaştı. Bu defa şezlongta egzersiz yaparken çektirdiği fotoğrafı yayınlayıp “Egzersizi bırakmak yasak” notunu düştü.

Bikinili fotoğrafları için "Neden böyle pozlar veriyorsunuz?" sorusuna cevap veren Sururi, "Kendimi ne kadar iyi muhafaza ettiğimi görsünler istiyorum. Kendimle iftihar ediyorum. 'Sen hala yaşıyor musun, ölsene' diye mesajlar geliyor. Umursamıyorum. Kök hücre uygulaması ve lifting dışında estetiğim yok. Gün aşırı 20 dakika egzersiz yaparım. Yiyeceğime dikkat ederim. Ama itiraf edeyim, eskiden bir solukta yürüdüğüm yolları şimdi bitiremeden geri dönüyorum. 2 yıldır enerjim azaldı, buna sinir oluyorum." dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Demet Akalın'ın Evine Haciz İşlemi

Gülriz Sururi Bodrum Instagram Bikini Oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500