Kendini Dövdürmek İstedi, Acun İzin Vermedi

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'nın, sevgilisi Şeyma Subaşı'nın dövme yaptırmasına izin vermediği öğrenildi.

Kendini Dövdürmek İstedi, Acun İzin Vermedi
Kendini Dövdürmek İstedi, Acun İzin Vermedi Nilay Işık
Bu içerik 6725 kez okundu.

 

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'nın, uğruna 13 senelik evliliğini sona erdirdiği sevgilisi Şeyma Subaşı'nın dövme yaptırmasına izin vermediği öğrenildi.

Ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı'yla uzun zamandır aşk yaşadığı bilinen ve Ilıcalı'nın evliliğinin sona ermesine neden olan Subaşı, 400 binin üzerinde takipçiye sahip olduğu Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla kafaları karıştırdı.

FOTOĞRAFINA YORUM YAĞDI

Tatil için gittiği Alaçatı'da verdiği bir pozu ''İnandı, yapabilirdi ve yaptı'' notuyla paylaşarak takipçilerinin beğenisine sunan genç kadın, bu paylaşımıyla pek çok takipçisinden yorum aldı.

SETENAY TETİK'LE İLGİNÇ DİYALOG

On binlerce beğeni alan fotoğrafın altına yorum yapan yapan isimler arasında en çok dikkat çeken, genç kadının arkadaşı Setenay Tetik oldu. İki dostun arasında geçen ilginç bir diyalog, kafaların karışmasına neden oldu.

''VALLA ÖLDÜRÜR BU SEFER BENİ''

Kendisine başka bir dövme yaptırmasının zamanının geldiğini hatırlatan arkadaşı Tetik'e, 'Valla öldürür bu sefer beni, bana kalsa of' cevabını veren Şeyma Subaşı'nın bu ifadeleri, sevgilisi Acun Ilıcalı'dan dövme yaptırmak için izin alamadığı gibi yorumların yapılmasına neden oldu.

acun ılıcalı zeynep ılıcalı acun ılıcalı şeyma subaşı acun ılıcalı boşandı acun ılıcalı eşi acun ılıcalı eski eşi acun ılıcalı sevgilisi şeyma subaşı şeyma subaşı dövme şeyma subaşı instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500