Kerem Bürsin'i Yerle Bir Etti

Sevgilisi Serenay Sarıkaya ile birlikte Mavi reklamlarında oynayarak büyük ses getiren Kerem Bürsin'in yerine geçen ünlü oyuncu İlker Kaleli'nin ne kadar kazandığı belli oldu.

Kerem Bürsin'i Yerle Bir Etti
Kerem Bürsin'i Yerle Bir Etti Nilay Işık
Bu içerik 2341 kez okundu.

Kerem Bürsin'in yerine geçerek Mavi'nin yeni reklam yüzü olan ve magazin gündeminde büyük yankı uyandıran ünlü oyuncu İlker Kaleli, bu anlaşmadan ne kadar kazandığı ortaya çıktı.

Sevgilisi Serenay Sarıkaya ile birlikte reklam yüzü olduğu Mavi markasıyla vedalaşarak büyük yankı uyandıran Kerem Bürsin'in ardından markayla anlaşma imzalayan ve magazin gündemini derinden sarsan Kaleli'nin ücreti belli oldu.

Markanın yeni serisi olan 'Black'i tanıtacağı reklam kampanyasından 1 milyon lira alacağı öğrenilen ünlü oyuncu, bu ücretle duyanları şoka uğrattı.

Ünlü markayla 750 bin TL'ye anlaştıkları bilinen Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin ikilisinin ardından böyle bir ücretle anlaşma imzalayan İlker Kaleli, bu başarısıyla herkesi hayrete düşürdü.

ilker kaleli mavi kerem bürsin mavi kerem bürsin serenay sarıkaya ilker kaleli serenay sarıkaya sevgilisi serenay sarıkaya mavi serenay sarıkaya kerem bürsin serenay sarıkaya ilker kaleli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500