Kerimcan Amerikan Başkanlığına Soyundu

Sahne almak için gittiği Samsun'da saldırıya uğrayarak herkesi korkutan ünlü Snapchat fenomeni Kerimcan Durmaz, güvenlik önlemlerini arttırma kararı aldı.

Kerimcan Amerikan Başkanlığına Soyundu
Kerimcan Amerikan Başkanlığına Soyundu Nilay Işık
Bu içerik 1387 kez okundu.

Sahne almak için gittiği Samsun'da saldırıya uğrayarak sevenlerini bir hayli korkutan ünlü Snapchat fenomeni Kerimcan Durmaz, aldığı güvenlik önlemlerini arttırmaya karar verdi.

Samsun'da uğradığı saldırı esnasında burnu kırılan ve aldığı sert darbeler nedeniyle hastanelik olan Durmaz, yaşadığı şokun ardından kendine gelmeye başladı.

Saldırının ardından paylaşımlarına özen göstermeye başlayan ünlü fenomen, benzer bir tatsızlığın yaşanmaması amacıyla aldığı güvenlik önemlerini arttırmaya karar verdi. Bundan böyle kesinlikle güvenlik önlemlerinin olmadığı ve özel ekipleri tarafından iyice araştırılmayan herhangi bir mekanda sahne almayacağı öğrenilen Kerimcan'ın, basın mensuplarıyla olan iletişimine dikkat edeceği ve tepki çekecek video paylaşımlarından uzak duracağı öğrenildi.

Yakın çevresine nazara geldiğini açıkladığı ve bundan böyle işlerini olabildiğince gözlerden uzak yapmaya çalışacağını söylediği öğrenilen ünlü fenomenin aldığı bu önlemler, sosyal medya üzerinde Amerikan Başkanı'nın dahi böyle korunmadığı şeklinde ironik yorumlar almasına neden oldu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Askerlik Hali Şoka Uğrattı
 
kerimcan kerimcan saldırı kerimcan samsun kerimcan durmaz kerimcan durmaz instagram kerimcan durmaz snapchat kerimcan durmaz twitter kerimcan durmaz estetiksiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500