Kerimcan Durmaz’a Tepkiler Büyük

Aylık kazancının 200 bin TL olduğu iddia edilen Kerimcan Durmaz’a bir tepkide Yeşim Salkım’dan geldi.

Kerimcan Durmaz’a Tepkiler Büyük
Kerimcan Durmaz’a Tepkiler Büyük Meltem Yuksel
Bu içerik 2409 kez okundu.

Paylaştığı videolar ve yaptığı şovlar ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran Kerimcan Durmaz’ın aylık kazancının 200 bin TL olduğu iddia edilmişti. Sanat dünyasından büyük tepkiler alan Durmaz’a Yeşim Salkım’da tepki gösterdi.

Geçtiğimiz günlerde bir Twitter kullanıcısı Durmaz’ın resmini paylaşarak; "Bunların paraya boğulduğu bi ülkede, NEŞET ERTAŞ gibi bir usta bankaya kredi kartı borcu ile hayata gözlerin yumdu!" şeklinde tweet attı.

Bu mesaj üzerine ünlü sanatçı Yeşim Salkım’dan Kerimcan Durmaz’a ağır bir taş geldi. “Allah bunları dinleyenlere akıl fikir versin.” diyen sanatçıya bir takipçisi “Onu dinleyen kesim belli; baba parası yiyen şımarıklar.” şeklinde yazarak destek verdi. Salkım da ‘alkış’ ikonuyla bu yoruma katıldığını belirtti. Usta sanatçı Yeliz de Kerimcan için şöyle dedi: “Ben ve benim gibi yorumcular bile bu paraları kazanamıyoruz, ne hale geldik. O paraları verenlerde kabahat.”

kerimcan durmaz yeşim salkım yeşim salkım dinle yeşim salkım twitter kerimcan durmaz instagram kerimcan durmaz kimdir kerimcan durmaz snap
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500