Kerimcan Durmaz'dan Özür Videosu

Cinsel içerikli videosunu Instagram'da paylaşıp saniyeler sonra silmesiyle büyük tepki toplayan Kerimcan Durmaz'a binlerce takipçisi tepki göstermişti. Durmaz hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Ünlü fenomen tüm bu yaşananların ardından sessizliğini bozdu ve özür videosu yayınladı.

Kerimcan Durmaz'dan Özür Videosu
Kerimcan Durmaz'dan Özür Videosu Meltem Yuksel
Bu içerik 2151 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Kerimcan Durmaz'ın uçak tuvaletinde çektiği müstehcen videoyu, Instagram hesabından paylaşması büyük tepki toplamıştı.

Durmaz, sosyal medyadan yayınladığı videoda, "Öncelikle beni takip eden, başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden, büyüklerimden ve böyle bir şeyi izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum" ifadelerini kullandı.

İşte o açıklama;

“Günlerdir çok üzgünüm ve yaşadığım bu olayla alakalı birkaç şey söylemek istiyorum. Öncelikle beni takip eden, başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden, büyüklerimden ve böyle bir şeyi izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum. O kadar çok utanıyorum ve kendimi o kadar mahcup hissediyorum ki, ne diyeceğimi bilemiyorum. Yaşadığım bu talihsiz olaydan kendime çok ders çıkardım ve aslında aile kavramının ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladım. Dolayısıyla bundan sonraki hayatıma da çevremdeki herkese ve her şeye çok daha fazla dikkat ederek devam edeceğim. Tekrar herkesten çok çok özür diliyorum.”

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Kocam Seni Seviyorum Özür Dilerim”

 

 

Kerimcan Durmaz Video Instagram Özür Sosyal Medya Uçak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500