Kerimcan Durmaz'ı Yerden Yere Vurdu!

Demet Akalın, sosyal medyada mastürbasyon yaparken çektiği video ile olay yaratan, yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz hakkında sessizliğini bozdu.

Kerimcan Durmaz'ı Yerden Yere Vurdu!
Kerimcan Durmaz'ı Yerden Yere Vurdu! Meltem Yuksel
Bu içerik 1761 kez okundu.

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’la yakın dost olan ve katıldığı etkinliklerde son derece samimi görüntülerini paylaşan Demet Akalın, sosyal medya üzerinden paylaşılan iğrenç görüntülerin ardından sonunda sessizliğini bozdu.

2. Sayfa adlı programı sunucularına Durmaz hakkında bir açıklamada bulunan Akalın’ın dikkat çeken sözleri şu şekilde; “Uçağın tuvaletinde öyle çirkin bir görüntüye imza atan bir insanı, evli barklı biri olarak nasıl savunayım, nesini savunayım! Ben ona söylediğimi söyledim… ‘Kimse seni bitiremedi, sen kendini bitireceksin Kerimcan’ dedim. Bu son olay kabul edilemez! Sen ünlü olduysan bu şöhreti taşıdıysan bu kadarını yapamazsın, ben pilates fotoğrafı bile paylaşamıyorum.

Bana Whatsapp gruplarından nasıl çirkin fotoğraflar geliyor hayal bile edemezsiniz, anadan üryan fotoğraflarınızı paylaşıyorsunuz. Evli çocuklu kadınların fotoğrafları geliyor bana… Milletin uçkurunun bekçisi miyim? Dağ gibi kocam var arkamda ondan utandım.”

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Estetik Sonrası Tanınmaz Hale Geldi

 

 

 

Kerimcan Durmaz Demet Akalın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500